Устаткування для оформлення сцен


Світло, Звук, Сцена

Наша компанія надає послуги з оренди звуку, світла і сцени будь-яких масштабів, від маленької вечірки до концерту зірок світового рівня.

договірна

Подіумна сцена

Сама міцна і найбільш універсальна подіумна система, яка використовується для створення тимчасових і розбірних сценічних конструкцій. Дана система високоефективна так, як при невеликій вазі вона здатна витримувати значні навантаження. Система представлена у вигляді щитів стандартних розмірів і різної конфігурації з використанням набору опорних телескопічних ніг, висотою 0,25 і 0,5 м.

Довжина: 2 м
Ширина: 1 м

450 грн/м.кв.

Лед подіум

ЛЕД подіуми часто використовують для додання сучасної атмосфери на будь-яку подію. Вони стануть незамінними при показі мод або презентації нового автомобіля. Можуть бути різних розмірів, висоти і кольору.

Розмір секції: 100х100см, 200х100 см
Висота подіуму: 30, 60, 100 см
Варіанти підсвічування: статична, динамічна
Колір підсвічування: білий, синій, зелений, червоний, жовтий та інші

750 грн./кв.м.

Стеклянный подіум

Прозрачные, стеклянные подиумы SIXTEMA, используются на презентациях, конференциях, телевидении на которых необходимо определённое возвышение для выступающих.

Размеры фиксированные: 300*600 см
Высота подиума: 25 см и 50 см

800 грн/кв.м.

Професійне звукове супровід і тематичне оформлення сцени зроблять захід на відкритому майданчику запам'ятовуючим і ефектним. Для масштабного фестивалю, грандіозного шоу або виступу зірки необхідно високотехнологічне обладнання. Підбір дійсно якісної техніки вимагає багато часу і фінансів.

Опис сервісу

Компанія «Стілець Напрокат» пропонує оренду апаратури для проведення вечірки або концерту з живим звуком. Це можуть бути скромні дружні посиденьки або масштабний проект - ми підберемо відповідне оснащення і аксесуари до них.

Весільні банкети, конференції, ювілейні торжества, музичні і спортивні свята повинні бути ефектними, заряджати енергією і позитивом. Щоб свято пройшло на високому рівні, необхідний відповідний інтер'єр і технічне забезпечення.

Масштабність події буває різною, тому затребувані і компактний намет, і складні споруди, оснащені всім необхідним. Наші майстри готові забезпечити:

  • оформлення сцени;
  • установку подіуму;
  • розміщення каркасно-тентових об'єктів;
  • безперебійну роботу світильників, ламп, прожекторів та іншої світлової апаратури;
  • гідний звуковий супровід.

Ми також забезпечимо подальший демонтаж конструкцій. Наше обладнання сертифіковане і безпечно.

Переваги комплексного підходу до організації заходів

Прокат мультимедіа і сценічний дизайн - наша спеціалізація. Знаючі тонкощі сервісу консультанти нададуть детальну інформацію по всім технічним нюансам, що стосуються оформлення сцени, установки і настройки звукового обладнання.

Додатково ми пропонуємо організувати освітлення наметів і шатрів, розміщених на природі для проведення весілля, пікніка або корпоративу.

Наші клієнти отримують дорогі установки, подіумні конструкції і прилади для спецефектів. Досвідчені інженери і техніки доставлять, змонтують і налагодять всі необхідні машини і каркаси для проведення торжества, святкування або зустрічі, з урахуванням побажань клієнта, особливостей місцевості та вимог запрошених артистів.

Вигода послуги

Оренда звукового та світлового обладнання, професійне оформлення сцени - раціональне рішення для важливого заходу. За доступну ціну Ви отримаєте висококласну апаратуру та послуги дизайнерів, що спеціалізуються на декоруванні відкритих майданчиків. При такому підході подія пройде на гідному рівні і викличе позитивні емоції.