Устаткування для проведення презентацій


Крісло «Ліза» біле

Практичне і зручне крісло допоможе вам з комфортом провести будь-який захід.

Розміри: 58 * 73 * 78 см.

350 грн/доба

Крісло «Ліза» чорне

З одного боку, крісло Ліза виконане в строгому стилі, але при цьому продовжує залишатися частиною м'яких меблів. Вашим гостям буде дуже зручно в них знаходитися довгий час, завдяки можливості покласти руки на підлокітники. Такі крісла підходять для проведення вечірок, та для організації невеликих куточків на заходах.

Розміри: 58 * 73 * 78 см.

350 грн/доба

Тумба-столик «Давос»

оренда тумби в стилі «Конференція в Давосі» прикрасить ваше захід, а також допоможе створити комфортну атмосферу для ваших гостей. Дана тумба буде також практичною, так як дозволить покласти документи і поставити водичку для учасників не тільки зверху тумбочки, але і заховати всередині.

Висота: 64 см
Ширина: 45 см
Глибина: 50 см

240 грн/доба

Стіл для конференції

Практичний і зручний стіл підійде Вам, як і для конференції так і для брифінгів лекцій і семінарів.

Висота: 730 мм.
Ширина: 500 мм.
Довжина: 1200 мм.

Вага: 12.5 кг.

100 грн/доба

Стіл круглий для переговорів

Круглий стіл для переговорів прикрасить і допоможе провести будь-який захід, будь то конференція, виставка або просто посиденьки на семінарі. Скориставшись послугою Оренда столів - ви легко зможете орендувати обладнання для своїх заходів і розмістити за кожним столом до 4 осіб.

Висота: 720 мм.
Діаметр: 800 мм.

Колір білий

180 грн/доба

Вуличний інформаційний покажчик

Інформаційний покажчик «Вуличний». Завдяки важкому млинцю є більш стійким, може використовуватися як на вулиці так і в приміщенні. Розмір формату може бути А-4 і А-3, горизонтальні і вертикальні положення. Використовуються для вказівки напряму важливих локацій заходів. Оренда інформаційних покажчиків і їх використання істотно полегшить переміщення та орієнтування Ваших гостей.

120 грн/доба

Офісний інформаційний покажчик

Информаціонний покажчик «Офісний». Покажчик використовується в основному в приміщення. Розмір формату може бути А-4 і А-3, горизонтальні і вертикальні положення. Використовуються для вказівки напряму важливих локацій заходу. Оренда інформаційних покажчиків і їх використання істотно полегшить переміщення та орієнтування Ваших гостей. Має можливість висуватися вгору до 170 см.

100 грн/доба

Фліпчарт на тринозі

Фліпчарт - дошка для перекидного блокнота. Фліпчарт в оренду незамінна річ для тренінгів, лекцій, майстер-класів, бізнес зустрічей. Основа має триногу для більш стійкої фіксації.

Розмір полотна: 100x65 см

Висота фліпчарта: 170 см

180 грн/доба

Додаткова комплектація: два маркера

+ 50 грн
Додаткова комплектація: магнітна стірачка

+ 50 грн


Блокнот для фліпчарта

Блокнот для фліпчарта з 10 листів допоможе Вам легко і затишно вести презентацію

150 грн/доба

Буклетница

Буклетница являє собою стійку, на якій ви можете розкласти друковану продукцію своєї компанії на виставці. Це набагато зручніше і презентабельнішп, ніж якби вони були розкладені просто на столі.

250 грн/доба

Проекційний екран 180 на 180 см на тринозі

Проекційний екран на тринозі легко переноситься і встановлюється в необхідному місці. Добре підійде для невеликої конференції або презентації на 20-30 осіб. Оптимальним і недорогим варіантом буде використання разом з ним проектора на 2000 люменів

Розміри екрану: 180 на 180 см

400 грн/доба

Трибуна для виступів

Стійкі і красиві трибуни додадуть Вашому заходу ділового виду і допоможуть кожному хто виступає відчувати себе комфортно. Трибуна буде незамінною при виступі людей зі списками, графіками і іншим підсобним матеріалом

Колір: Коричневий

Розмір стійки для брендування: ширина 22 см х висота 109,5 см

300 грн/доба

Трибуна Модерн біла

Стійка Сучасна трибуна допоможе Вам оформити місце виступає в сучасному стилі, а також створить сучасний вид Вашого залу для виступів. Трибуна буде незамінний при виступі людей зі списками, графіками і іншим підсобним матеріалом

Колір білий

Розмір стійки для брендування: ширина 22 см х висота 109,5 см

300 грн/доба

Трибуна Квадро

Дана трибуна білого кольору, має Достатню ширину, щоб на ній розкласти необхідні матеріали на двох полицях для виступу. Підходить для масових виступів, в якості презентаційного столу, засідань. Виконаний з легкого матеріалу, який легко переносити в разі потреби.

Висота: 116 см.
Ширина: 55 см.
Глибина: 47 см.

350 грн/доба

Промостіл №1

Промостіл є оригінальною інженерною конструкцією, яка компактна, зручна в транспортуванні і в обов'язковому порядку містить логотип Вашої компанії.

Висота без фріза: 950 мм
Ширина: 910 мм
Глибина: 460 мм
Висота з фрізом: 2100 мм


Розмір для друку: 915х1310 мм
Розмір для друку на фризі: 750х250 мм
Колірна палітра: CMYK
Тип файлів: TIFF, JPEG, EPS, AI, PDF, CDR

400 грн/доба

Промо стол Промо стол

Промостіл №2

Промостіл стане в нагоді Вам для просування або реклами товару без Вашої участі. Оренда промо столу відмінно підійде Вам для розміщення за ним промоутера. Ви з легкістю можете його забрендувати.

Розміри Промостол:

Висота: 1000 мм
Ширина: 900 мм
Глибина: 450 мм
Висота з фризом: 2000 мм

Розмір для брендування:

Передня частина: 900х900 мм
Бічні частини (2 частини): 450х900 мм
Розмір для друку на фризі (топер): 900х300 мм

400 грн/сутки

Х-баннер (Стійка Павук)

Популярна стійка серед презентаційних заходів та конференцій, на якому можна розмістити наочну інформацію про вашу компанію або продукт, який представляєте.

Розмір банерної конструкції: 180 * 80 см
Розмір банера для друку: 180 * 80 см

250 грн/доба

Набір для урочистих відкриттів

Якщо у Вас має бути відкриття будь-якого об'єкта, послуга оренда набору для урочистих відкриттів допоможе посилити ефект урочистості і значущості заходу. У набір входять: ножиці золоті - 2 шт., Хромований підніс з червоним килимком - 1 шт., Стовпчик огорожі хромований - 2 шт., Червона стрічка - 3 м.

300 грн/доба

Стовпчик огороджувальний VIP

Оренда огороджувальних стовпчиків допоможе Вам завжди розмежувати приміщення, вказати місця куди можна заходити і куди доступ заборонений. Ви легко зможете направити потік людей тієї доріжкою, якою Вам необхідно. А поклавши червону доріжку і поставивши уздовж неї огороджувальні стовпчики Ви легко підвищите рівень Вашого заходу до VIP.

Висота: 110 см
Колір каната: червоний
Комплектація: один стовпчик + один канат

150 грн/доба

Стовпчик огороджувальний VIP золотий

Золоті огороджувальні стовпчики відразу розкажуть всім навколо про VIP статус Вашого заходу. Навіть зірки з радістю будуть позувати і фотографуватися на червоній доріжці з огорожами кольору золота. Ви легко зможете направити Ваших гостей оп потрібним для Вас маршрутами і доріжках, а також заборонити вхід в закриті частини Вашого приміщення

Висота: 110 см
Колір каната: червоний, синій, жовтий
Комплектація: один стовпчик + один канат

150 грн/доба

Стійка-ресепшн біла

Стійка призначена для організації роботи менеджерів, продавців, представникам компанії під час проведення конференцій, фестивалів, виставок. Зовнішня сторона може бути брендована плівкою, що самоклеїться з вашим логотипом. Це дуже зручне рішення, коли вам необхідно брати участь на виїзді, але немає можливості перевозити свої особисті меблі. Всю необхідну комплектацію можна замовити у нас.

Колір: білий

Розмір: 145 (ширина) х 120 (висота) х 65 (глибина)

900 грн/доба

Стойка Ресепшн черная

Стійка-ресепшн чорна

Чорна стійка для ресепшина відмінно буде гармоніювати з кольором вашого фону не залежно від того, чи буде він такого ж кольору або білого. Такий колір додає солідності вашої компанії. Ви без зусиль зможете організувати робочий простір на будь-якій виставці, тематичному форумі або будь-якому іншому західу. За таким столом ви можете приймати замовлення, розкласти буклети продукції.

Колір: чорний

Розмір: 145 (ширина) х 120 (висота) х 65 (глибина)

1000 грн/доба

Інформаційний стенд під банер системи Джокер

Гарний інформаційний покажчик, на якому ви можете розмістити інформацію про програму та час заходів, зробити брендований друк, повідомити відвідувачам щось важливе. Хромована конструкція добре вписується в будь-який інтер'єр. До того ж, вона дуже стійка для розміщення на вулиці.

Характеристика конструкції:
ширина 1000мм
висота 1500мм

Розмір банера:
ширина 900мм
висота 1350мм

250 грн

Фермова конструкція під банер

Конструкція під банер - це відмінний варіант для весілля, прес-конференції, свята, презентації та інших всіляких шоу. На банері можна розмістити різного роду інформацію, будь-то реклама Вашого продукту, бренду, заходу або привітання з ювілеєм, весіллям або іншим святом. Фермова конструкція дозволяє добре наятнуть банер і зробити його стійким. Завдяки фермам можна натягувати банера великих розмірів, що неможливо зробити зі звичайними хромованими трубами.

У вартість не входить: доставка, натяжка, демонтаж банера

240 грн/кв.м.

Підсвічування для банера

Встановлюючи банер часто є необхідність його підсвітити зсередини або ззовні. наша компанія надає таку послугу з можливістю підсвітити банер з середини причепивши прожектори до банерної конструктиву або з видимої сторони встановивши на додатковий телескопічний штатив.

Потужність: 500 Вт

50 грн/шт.

Press Wall конструкція під банер

Конструкція під банер з хромованих труб набагато здешевлює вартість розміщення банера на Вашому заході, але й має ряд недоліків. Зокрема максимальний розмір банера натягнутого на конструктив з хромованих труб становить 2 на 3 метри.

Матеріал: Хромовані труби

Розмір конструкції: 2х3 м або під замовлення

Розмір банера для друку: 2960х2040 мм

500 грн/шт

Мольберт

Мольберт дозволить Вам закріпити картини або полотна під час проведення виставки картин або фотографій.

Матеріал: Дерево
Розмір: 75 * 108 см
Висота мольберта: 180 см

200 грн/сутки

Оренда презентаційного обладнання необхідна для, проведення конференцій, виставок, рекламних акцій і виступів. Наша компанія надає можливість замовити атрибути, що дозволяють проводити різні заходи. Робіть замовлення в Києві, Львові, будь-якому іншому місті України.

Про асортимент

Покажчики: є варіанти для вулиць і приміщень. Вироби дозволяють направити потенційного клієнта в потрібному напрямку. Конструкції виконуються у вигляді стійки з планшетом для вставки паперу формату A3, A4. Деякі моделі можна регулювати по висоті, піднімаючи до рівня 170 см.

Фліпчарти: «скляні» дошки для малювання змивається маркером. Вони легко заміняють монітор або проектор. Проводьте лекції та семінари. При оренді цього обладнання для презентації ви можете отримати наступні вироби:

  1. Маркери  ми пропонуємо письмове приладдя гідної якості. Ваші написи і малюнки буде добре видно;
  2. Губки  використовуються з метою видалення написів з обладнання для конференцій. Завдяки магнітній основі тримаються на поверхні дошки;
  3. Блокноти мати під очима замітки зручно. Просто переносите записане на поверхню фліпчарта.

Трибуни (кафедри, мінбар): невеликий стіл, що знаходиться трохи вище пояса. На ньому можуть бути встановлені мікрофони. На поверхні розміщуються записи з підказками, які не видно глядачеві. Якщо оратор забуває слова, він легко поглядає в заготовлені папери. Сьогодні таке обладнання для презентацій використовується в релігійних, навчальних і державних установах.

Крім перерахованого, вам запропоновано замовити набори для урочистих відкриттів. Це презентаційне обладнання має на увазі наявність столів, обгорнутих в чохли (на них зазвичай розміщуються ножиці), а також стовпів зі стрічками, які будуть перерізані.

Переваги

Замовляючи в оренду обладнання для конференцій та інших заходів тут, ви отримуєте якість. Компанія «Стілець Напрокат» гарантує відсутність розпущених деталей і потертостей. Ми розуміємо, наскільки важливим є зовнішній вигляд для виступаючого. Фірма також забезпечить вас наступними плюсами:

  • Швидкою доставкою затримок немає, адже події не будуть переносити через нас;
  • Високим зручністю співробітники привозять презентаційне обладнання, розвантажують і встановлюють його самостійно;
  • Адекватними цінами сьогодні ми працюємо дешевше ніж 70-80% схожих організацій в Україні.

Замовляйте оренду, будучи впевненими, що обладнання для конференцій буде бездоганним і прийде вчасно. Телефонуйте.