Освітлення та електрообладнання


Освітлення для наметів

Пропонуємо в оренду освітлення для наметів. Якісне освітлення в наметах, під час заходів проходять на відкритому повітрі, таких як весілля, банкет, пікнік і будь-яких інших.

Довжина: 20 метрів

Колір проводу і патронів:

 • чорна гірлянда на 18 лампочок
 • біла гірлянда на 20 лампочок

Вид лампочок: лампа розжарювання 40 Вт

400 грн


Гірлянда світлодіодна (LED)

Декоративна гірлянда для додання жвавого виду в темний час доби. На відміну від звичайних ламп розжарювання - дані не виділяють жар, а залишаються теплими. Для деяких варіантів оформлення це може мати важливе значення, щоб не розплавити матеріали, з якими дотикаються.

Довжина: 20 метрів

Колір проводу і патронів:

 • чорна гірлянда на 18 лампочок
 • біла гірлянда на 20 лампочок

Вид лампочок: світлодіодна вінтажна 40 Ватт

600 грн


Гірлянда світлодіодна (LED) золота

На відміну від її чорного аналога дана гірлянда має велику довжину. Застосовується для підвішування серед дерев, підсвічування наметів, барних стійок. Має високі деократівні якості, які подобаються відвідувачам. Також має низьку робочу температуру під час роботи.

Довжина: 25 м
Кількість патронів: 20 шт
Наявність: 1 шт

Вид лампочок: світлодіодна вінтажна 40 Ватт

750 грн


Стійка дерев'яна для гірлянди

Стійка призначена для розвішування на ній гірлянд на відкритій території. Їх можна розміщувати в лінію один за одним, також  робити її центральним елементом, від якої лампочки будуть розходитися в різні боки.

Конструкція: розбірна
Матеріал: дерево
Висота: 3 метра

300 грн


Прожектор освітлювальний

Сучасний світлодіодний прожектор з захистом від попадання води, тому може бути призначений і для вуличного освітлення. Його використовують для локального підсвічування території. Це може бути вхід або майданчик для розваг.

Довжина проводу: 5 м
Потужність: 10 Вт

200 грн


Електрогенератор 2,2 кВт

Генератор змінного струму для роботи на виїзних заходах. Допоможе Вам в тих місцях де відсутня електрика.

Потужність: 2 - 2,2 кВт
Обсяг бака: 15 літрів
Витрата палива: 1,0 л на годину
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин Аі92
Вага: 25 кг

550 грн/доба

Електрогенератор 5,5 кВт

Генератор змінного струму для роботи на виїзних заходах. Допоможе Вам в тих місцях де відсутня електрика.

Потужність: 5 - 5,5 кВт
Обсяг бака: 25 літрів
Витрата палива: 1,5 л на годину
Кількість фаз: однофазний
Вид палива: бензин Аі92
Вага: 76 кг

700 грн/доба

Однокамерний холодильник

Оренда холодильника - послуга необхідна для збереження свіжості Ваших продуктів. Маленький компактний холодильник допоможе вам легко і швидко охолодити ваші продукти. А головне збереже їх свіжими і смачними.

Розміри: ширина 45 см, довжина 45 см, висота 50 см
Потужність: 400Вт
Корисний об'єм холодильної камери: 46л
Корисний об'єм морозильної камери: 4 л

500 грн/доба

Морозильна камера Скриня

Компактна морозильна камера для глибокої заморозки продуктів і для підтримки їх в холодному стан протягом тривалого часу. Незамінний атрибут при проведення будь-яких вуличних заходів.

Об'єм: 102 л
Потужність: 400 Вт
Вага: 50 Кг
Розмір: висота 90 см х глибина 65 х ширина 68

550 грн/доба

Холодильна шафа "Вітрина"

Холодильна шафа зможе охолодити і продемонструє весь Ваш асортимент напоїв і продуктів. Оренда холодильної шафи часто використовується під час заходів на відкритому повітрі. У ньому з легкістю Ви зможете зберігати: пиво, ковбаси, молочні вироби, воду, сири, десерти і будь-які напої.

Потужність: 170 Вт
Корисний об'єм: 310 л
Габаритні розміри: 198см * 61см * 61см
Робоча температура: +2 - +7 градусів

 

1200 грн/доба

Взяти в оренду паливні електрогенератори (Київ, Львів)

Організовуючи масовий захід на природі, слід передбачити наявність автономного джерела живлення. Він знадобиться, щоб підключити мультимедійну техніку та освітлювальні прилади. Подібні агрегати затребувані серед будівельних компаній, що потребують швидкої доставки техніки. На сайті запропоновано взяти в оренду бензинові генератори і електростанції. Ми привеземо прилади в будь-яку точку Києва або Львова.

Коротко про асортимент

В каталозі знаходяться переносні агрегати з потужністю до 6 кВт. Є моделі електрогенераторів, забезпечені колесами для кращого пересування по рівній поверхні. Подивіться докладніше на послуги, що надаються:

Прокат бензинового генератора стандартного типу: класичні моделі виділяються високою надійністю. Незамінні при підключенні ламп та інших простих приладів. Погляньте на їх деякі особливості:

  • Час роботи  до 19 годин при повному баку (25 літрів). Тривалість функціонування бензогенератора при максимальному навантаженні значно падає. Рекомендується брати виріб з 20% запасом потужності;
  • Вид палива  більша частина обладнання працює на бензині АІ 95. Заливка інших рідин може призвести до пошкодження пристрою або підвищити витрата пального.

Оренда електростанції інверторного типу: цей вид приладів відрізняється компактністю. Розміри і вага в 2-3 рази менше, що робить їх затребуваними серед туристів, мисливців і рибалок. Головна особливість - висока якість струму, необхідне для використання дорогої техніки під час проведення концертів, фотосесій і ін. Заходів. На виході стабільні 220В з частотою 50 Гц. До переваг інверторних електрогенераторів відноситься і наступне:

  • Безшумність.
  • Економічність;
  • Наявність вбудованого акумулятора.

Крім перерахованого вище, через розділ вийде замовити гірлянди для швидкого створення освітлення в наметах та ін. Переносних об'єктах. Телефонуйте, ми допоможемо взяти в прокат електростанцію.

Причини працювати з нами

Компанія ретельно стежить за наданим обладнанням. Тут ви берете техніку, будучи впевненими, що її стан виявиться бездоганним. Замовляючи оренду бензинового генератора, клієнти також отримують нижче зазначені переваги:

 • Стабільність ми завжди виконуємо заявку в обумовлені терміни. Збої виключені;
 • Доступність ви не переплачуєте за продукцію;
 • Зручність ми привозимо, а при потребі і підключаємо прилади.

Телефонуйте і беріть прокат бензинових електрогенераторів на вигідних умовах.