Мобільні огорожі


Стовпчик огороджувальний VIP

Оренда огороджувальних стовпчиків допоможе Вам завжди розмежувати приміщення, вказати місця куди можна заходити і куди доступ заборонений. Ви легко зможете направити потік людей тією доріжкою, якою Вам необхідно. А поклавши червону доріжку і поставивши уздовж неї огороджувальні стовпчики Ви легко підвищите рівень Вашого заходу до VIP.

Висота: 110 см
Колір каната: червоний
Комплектація: один стовпчик + один канат

150 грн/доба

Стовпчик огороджувальний VIP золотий

Золоті огороджувальні стовпчики відразу розкажуть всім навколо про VIP статус Вашого заходу. Навіть зірки з радістю будуть позувати і фотографуватися на червоній доріжці з огорожами кольору золота. Ви легко зможете направити Ваших гостей оп потрібним для Вас маршрутам і доріжках, а також заборонити вхід в закриті частини Вашого приміщення

Висота: 110 см
Колір каната: червоний, синій, жовтий
Комплектація: один стовпчик + один канат

150 грн/доба

Стовпчик огороджувальний з витяжною стрічкою

Декоративний захисний стовпчик зі стрічкою. яка може витягуватися до 2.5 метрів. Вони широко використовуються на виставках, коли потрібно захистити досить дорогий або цінний експонат від відвідувачів. На відміну від звичайних канатних більш практичний.

Висота: 110 см
Колір витяжної стрічки: червона, чорна
Колір стовпчика: срібло, золото
Комплектація: один стовпчик + один канат
Максимальна довжина витяжки стрічки: 2,5 метра

240 грн/доба

Огорожа типу С2

Не має потреби в довгому монтажі завдяки своїй конструкції, монтується за допомогою специальних деталей, які роблять монтаж ще зручнішим. Завдяки такій конструкції кожна секція барної огорожі в будь-який момент може стати частиною воріт.

Висота: 1,10 м
Ширина: 2,46 м

200 грн/доба

Огорожа типу F1

Є найпопулярнішою моделлю огорож, для направлення і огорожі учасників. Так само використовується для огородження території, але не в захисних цілях.

Висота: 1,20 м
Ширина: 3,46 м

200 грн/доба

Огорожа типу F2

Дана конструкція є найлегшою в порівнянні з іншими моделями. Відмінно захищає від будь-якого сміття, як територію так і людей. Так само захищає від небажаних осіб будь то злодії зловмисники або вандали.

Висота: 2 м
Ширина: 3,46 м

300 грн/доба

Огорожа типу F3

Забезпечить захист від будівельного сміття або захистить від небажаних гостей. Легкий і функціональний

Висота: 2 м
Ширина: 3,46 м

300 грн/доба

Огорожа типу F4

Відмінно впораються як огорожі для вашого заходу, будь то огорожу для захисту, або для того щоб показати своїм видом що проходу тут немає, так само можна використовувати в якості інформаційних дощок.

Висота: 2 м
Ширина: 2 м

250 грн/доба

Дорожній конус

Застосовують на парковках, будівельних майданчиках, при ремонтних роботах або інших цілей для безпеки і тимчасового огородження.

40 грн/доба

Робота з великим скупченням людей вимагає контролю над натовпом і підтримки порядку. У розділі запропонована оренда мобільних огорож. Компанія «Стілець Напрокат» надає конструкції за ціною нижче, ніж у 75-80% схожих організацій. Обслуговування проводиться в Києві, Львові, будь-якому іншому місті України.

Область застосування

Сфера використання у продукту досить широка. Напрокат ж його беруть переважно організатори концертів і масових гулянь. Вироби затребувані при проведенні мітингів, виставок і вручень нагород. Беручи мобільні огорожі в оренду, ви зможете ізолювати такі об'єкти:

  • Вулиці та дороги;
  • Сцени та концертні майданчики;
  • Зони для глядачів (VIP, стандарт);
  • Експонати та предмети мистецтва.

Як замовляти? Для цього потрібно зателефонувати і вказати необхідну довжину продукту, щоб менеджер зміг підрахувати загальну ціну. Укладається договір. Після оплати і внесення застави в 15% (готівка) або 21% (безнал), товар доставляється на об'єкт.

Про асортимент

Компанія «Стілець Напрокат» пропонує широкий вибір виробів. Подивіться докладніше на доступні категорії:

Паркани: металеві конструкції на ніжках. Висота знаходиться в діапазоні 1-2 метрів. Оренда мобільних огорож цього типу найбільш затребуваними в сфері розваг. Кожна секція скріплюється. В результаті створюється непроникна стіна. При потребі будь-який елемент стає стулкою. Високі споруди дозволяють не тільки ізолювати людей на потрібній ділянці, але і запобігти поширенню сміття за межами території;

Стовпчики: головне завдання виробів з червоними і золотими стрічками - підвищення статусу події. Основне застосування знайшлося на різних церемоніях, які потребують створення червоних доріжок. Використовується продукт і для облаштування VIP-зон в клубах і на концертах.

Конуси: найбільш затребувані на парковках. Можуть перегороджувати проїзд автомобілів в зони скупчення людей. В каталозі класичний варіант, виконані в червоно-білу смужку.

У розділі, крім оренди мобільних огорож, запропоновано взяти напрокат статую церемонії вручення нагород «Оскар». Виконана вона у повний зріст. Це прекрасний декор, що викликає у гостей WOW-ефект.

Переваги нашої компанії

Надійність - головний плюс співпраці з фірмою. Ми підтримуємо весільні меблі в бездоганному стані. Вони стануть прикрасою для вашого заходу. Клієнту також надаються такі переваги:

  • Комфорт не потрібно думати про оформлення документів, навантажувальних роботах і розміщенні виробів на вулиці. Всіма справами займаються професіонали;
  • Гарантії —затримки виключені, адже свято або подія, що зібрало десятки, а може й сотні людей, не можна відмінити;
  • Можливості масштаби заявки умовно необмежені. У розпорядженні компанії «Стілець Напрокат» вантажні автомобілі, що вміщають до 7 тонн;
  • Ввічливість з нами приємно співпрацювати. Персонал завжди охайний і ввічливий.

Телефонуйте, консультуйтеся з фахівцем і беріть мобільні огорожі в оренду за доступною ціною.