Додаткове обладнання для заходів


Ростова фігура «Оскар»

Статуї «Оскар» допоможуть вам організувати ваш захід в дуже офіційному стилі. Ви можете зустріти вже з порога гостей як VIP персон, підкреслюючи честь і гідність кожного відвідувача. Статуї дуже добре поєднуються з червоними доріжками, декоративними огороджувальними стовпчиками. Також підійдуть для створення красивих фотозоні.

Матеріал: скловолокно
Колір: Золотий
Висота: 2 метра
Вага: 25 кг

1500 грн/доба

Канделябр кришталевий

Кришталевий свічник стане чудовою прикрасою будь-якого столу. На весіллі, ювілеї або іншому заході Ви легко зможете здивувати ваших гостей використавши дані Кришталеві канделябри.

Колір: прозорий
Кількість свічників: 9 шт
Висота: 85 см
Ширина: 65 см

1200 грн/доба

Додаткова комплектація: ЛЕД-свічки

+ 200 грн

Урна-попільничка

Стильна і красива урна з вбудованою попільничкою дозволить Вам використовувати її як для викидання сміття так і для струшування попелу, будь-то вечірка або ділової вечір проведений в місцях з обмеженим доступом цивілізації. Іншими словами, в будь-якому місці де необхідно дотримуватися чистоти Ви можете використовувати дану урну. Чи не хочете щоб Ваші гості кидали недопалки на підлогу - що ж запасіться урнами і Ви легко залишите в чистоті будь-яке місце на Вашому заході

120 грн/доба

Урна офісна

При проведенні будь-якого семінару, тренінгу або лекції неминучі відходи у вигляді використаного паперу і зламаних олівців. Офісна урна допоможе Вам легко позбутися від такого роду сміття і зберегти чистоту у Вашому приміщенні.

30 грн/доба

Конус дорожній

Конус дорожній допоможе легко розмежувати зони будь-якого заходу або захистити місця від проїздів і проходів на закриті території.

40 грн/доба

Подовжувач електричний

Розміри від 10 до 30 метрів.

70 и 150 грн/доба

Кабельний канал (каппа)

Кабельний канал - це надійний захист силових кабелів, подовжувачів, шнурів та інших проводів, що потрібні для проведення події або заходи будь-якого масштабу в будь-якому приміщенні або на відкритій території.

Чи не призначена для використання під важкою технікою і автомобілями!

Довжина: 120 см
Кількість каналів: 2 шт
Термостійкість: від -5 до +60 градусів
Місце использовния: в приміщенні і на вулиці

150 грн/доба

Умивальник пластиковий

Умивальник допоможе Вам легко вмитися і помити необхідні речі навіть в місцях без водопостачання. Незамінна річ на пікніках, лісових виїздах або корпоративах поза містом.

40 грн/доба

Рукомийник на підставці

Як відомо, перед їжею завжди миють руки. Часто на пікніку обходяться або вологими солфеткамі, або беруть з собою воду в п'яти літрових бутлях. Коли мова йде про більш серйозному захід, то його відвідувачам потрібно надавати додатковий комфорт. Перед вами рукомийник на високій підставці, який дозволить не нагинатися. Він же може стати відмінним розвагою для дітей, де вони зможуть полоскатись.

250 грн/доба

Підлоговий механічний САНІТАЙЗЕР (Дезинфектор)

Дозатор з ножним приводом - це недорогий безконтактний варіант для антисептичної обробки рук.

Його головна перевага - це вільні руки при санобробці. Досить одного натискання педалі дозатора і необхідну кількість антисептика розпилиться на долоні. Також великим плюсом є відсутність необхідності батарейок або мережі 220 В для його роботи.

Також його металеві частини можна брендувати логотипом компанії.

Комплектація: Додатково  заповнений на 500мл дезинфектором +100 грн

300 грн/доба

Сумка-холодильник

Час збереження продуктів складає до 24 годин при використанні акумуляторів холоду. Також в наявності акумулятори холоду - зберігайте їх в морозильній камері, коли необхідно, кладете їх в термобокс і збереження ваших продуктів збільшується.

Об'єм: 24 літри
Вага: 2.6 кг
Розміри: 45,5х33,5х37,5

У комплекті: 6 акумуляторів холоду розморожених

100 грн/доба

Додаткова послуга: заморозка аккумуяторов холоду

+ 150 грн./доба

Автомобільний холодильник Severin

Данинй холодильник має функцію охолодження і підігріву їжі. Температура при цьому режимі складати до 50-60 градусів, а охолоджувати на 20 градусів нижче навколишнього. Здатний працювати як від електричної мережі, так і автомобільної бортової.

Тип живлення: мережа 220 В і 12 В
Режими роботи: охолодження, нагрів
Загальний об'єм: 20 л
Потужність: близько 58 Вт

250 грн/доба

Бак сміттєвий 90 л

Великий сміттєвий бак дозволить зберегти чистоту і порядок як в приміщенні так і на природі. Має  кришку-клапан, що запобігає поширенню запаху і залучення комах і тварин; Виготовлено з міцного пластику.

Мусорные баки принимаются с аренды пустыми

Комплектація: входить сміттєвий пакет

100 грн/доба

Додаткова комплектація: кришка

+ 20 грн

Бак сміттєвий 120 л

Великий сміттєвий бак дозволить зберегти чистоту і порядок як в приміщенні так і на природі. Має  кришку-клапан, що запобігає поширенню запаху і залучення комах і тварин; Має колеса для легкого і простого транспортування або пересування по території.

Комплектація: входить сміттєвий пакет

Мусорные баки принимаются с аренды пустыми

Розміри: 560 х 480 х 960 мм.

Вага: 9.5 кг.

150 грн/доба

Бак для сміття 200 л

Зручна і стильна бочка під сміття дозволить зберегти чистоту і порядок на вашому заході. Бочки надаються з пакетами для сміття.

Сміттєві баки приймаються з оренди порожніми

Комплектація: входить сміттєвий пакет на 240 літрів

Об'єм бака: 200 л

Вага: 10 кг

250 грн/доба

Прасувальна дошка

Дозволить Вам легко і швидко погладити необхідний матеріал навіть за умов відсутності необхідного столу.

150 грн/доба

Праска

Оренда праски дасть Вам можливість не тільки розгалідіть Ваші особисті речі перед важливою подією але і погладити будь-який інший матеріал перед використанням.

150 грн/доба

Морозильна камера Скриня

Компактна морозильна камера для глибокої заморозки продуктів і для підтримки їх в холодному стані протягом тривалого часу. Незамінний атрибут при проведенні будь-яких вуличних заходів.

Об'єм: 100 літрів.

550 грн/доба

Морозильна камера

Легко і швидко охолодить напої і збереже їх температуру протягом усього заходу.

Об'єм: 350 літрів.

1000 грн/доба

Стійка дерев'яна для гірлянди

Стійка призначена для розвішування на ній гірлянд на відкритій території. Їх можна розміщувати в лінію один за одним, також робити її центральним елементом, від якої лампочки будуть розходитися в різні боки.

Конструкція: розбірна
Матеріал: дерево
Висота: 3 метра

300 грн


Відпарювач для одягу

Відпарювач має зручну форму і стильний дизайн. Він допоможе випрасувати ваш будь-який, навіть найделікатніший одяг, в різних напрямках від складок. Відпарювач комфортний у використанні, має регульовану подачу пари і високу потужність випарника.

600 грн/доба