Підлогові покриття


Червона доріжка

Червона доріжка з виставкового ковроліну - це ідеальне рішення для оформлення залів, сцен, виставок, урочистих заходів, ювілеїв, весіль, вечірок і будь-яких інших приміщень де буде проводиться Ваш захід. Дозволяє надати необхідну колірну гаму вашого інтер'єру.

Колір: сірий, чорний, білий, червоний, синій, зелений і ін.
Ширина 2 м.

100 грн/кв.м.

VIP ковролін

М'яке покриття для підлоги, за яким було б приємно ходити навіть босими ногами - це ковролін, і одним з найприємніших варіантів є ковролін на гумовій основі (покриття з нетканого петлевого ворсу). Більш насичений колір і зовнішній вигляд додадуть Вашому заходу елегантність і комфорт.

Колір: сірий, чорний, білий, червоний, синій, зелений і ін.
Ширина 2 м.

250 грн/кв.м.

Килимова доріжка "Кремлівка"

Дана доріжка дозволить створити максимальне гостинність для гостей, які вирішили відвідати захід. Підійде для офіційних делегацій, та  для розважальних або медійних подій.

Ширина: 1.5 м

Довжина: 10 м

2000 грн/доба

Червона доріжка vip

М'яке покриття для підлоги, по якому було б приємно ходити навіть босими ногами - це ковролін, і одним з найприємніших варіантів є ковролін на гумовій основі (покриття з нетканого петлевого ворсу). Більш насичений колір і зовнішній вигляд додадуть Вашому заходу елегантність і комфорт.

Колір: червоний
Довжина: 10 м. (Фіксоване)
Ширина: 2 м. (Фіксоване)

2000 грн/шт

Штучний газон

Штучний газон складається з дрібного пластикового ворсу і дозволить Вам створити спортивне або декоративне покриття на будь-якій плоскій поверхні. Оренда штучного газону дозволить Вам перетворити будь-яку поверхню в футбольне поле.

Колір: зелений
Ширина: 200 см.

200 грн/кв.м.

Модульне підлогове покриття

Модульна конструкція пластикового покриття дозволяє покривати площу будь-якої конфігурації. Область застосування модульного полімерного покриття для підлоги:

  • накриття слизькій плитки навколо стаціонарних басейнів;
  • доріжки для душових приміщень і килимки для душових кабінок;
  • доріжки і килимки для аквапарків
  • доріжки на дачі і в саду;
  • пляжна зона навколо легких басейнів (надувні й каркасні);
  • дитячі ігрові майданчики;
  • спортивні майданчики;
  • ванні кімнати, лазні, сауни;
Колір: червоний, сірий, синій, білий
135 грн/кв.м.

Стовпчик огороджувальний VIP

Оренда огороджувальних стовпчиків допоможе Вам завжди розмежувати приміщення, вказати місця куди можна заходити і куди доступ заборонений. Ви легко зможете направити потік людей тієї доріжкою, якою Вам необхідно. А поклавши червону доріжку і поставивши уздовж неї огороджувальні стовпчики Ви легко підвищите рівень Вашого заходу до VIP.

150 грн/доба

 

Стовпчик огороджувальний VIP золотий

Золоті огороджувальні стовпчики відразу розкажуть всім навколо про VIP статус Вашого заходу. Навіть зірки з радістю будуть позувати і фотографуватися на червоній доріжці з огорожами кольору золота. Ви легко зможете направити Ваших гостей оп потрібним для Вас маршрутам і доріжках, а також заборонити вхід в закриті частини Вашого приміщення

150 грн/доба

Подіумна сцена

Сама міцна і найбільш універсальна подіумна система, яка використовується для створення тимчасових і розбірних сценічних конструкцій. Дана система високоефективна так, як при невеликій вазі вона здатна витримувати значні навантаження. Система представлена у вигляді щитів стандартних розмірів і різної конфігурації з використанням набору опорних телескопічних ніг, висотою 0,25 і 0,5 м.

Довжина: 2 м
Ширина: 1 м

450 грн/шт

Накриття подіуму, сцени

ЛЕД подіуми часто використовують для додання сучасної атмосфери на будь-яку подію. Вони стануть незамінними при показі мод або презентації нового автомобіля. Можуть бути різних розмірів, висоти і кольорів. Накриття подіуму, сцени, підлога з брус і фанери або інших конструкцій можлива за допомогою виставкового ковроліну. Він додасть акуратного і гарного зовнішнього вигляду будь-яким конструкціям. Оскільки часто сцени і подіуми складаються з фанери яка має зовнішні пошкодження, дряпання і можуть мати дефекти - відмінним способом приховати дані мінуси є покриття виставковим ковроліном.

Ширина рулону: 2 метра
Колір ковроліну: сірий, чорний, білий, червоний, синій та інші

150 від за грн/кв.м.

Лед подіум

ЛЕД подіуми часто використовують для додання сучасної атмосфери на будь-яку подію. Вони стануть незамінними при показі мод або презентації нового автомобіля. Можуть бути різних розмірів, висоти і кольору.

Розмір секції: 100х100см, 200х100 см
Висота подіуму: 30, 60, 100 см
Варіанти підсвічування: статична, динамічна
Колір підсвічування: білий, синій, зелений, червоний, жовтий та інші

750 грн/кв.м.

Стеклянный подіум

Прозрачные, стеклянные подиумы SIXTEMA, используются на презентациях, конференциях, телевидении на которых необходимо определённое возвышение для выступающих.

Размеры фиксированные: 300*600 см
Высота подиума: 25 см и 50 см

800 грн/кв.м.

Оренда підложного покриття

Хочете створити дивовижну атмосферу в приміщенні або в саду? Послуга оренда підложних покриттів - ідеальне рішення даного питання. Пропонуємо вашій увазі підложні покриття в оренду для будь-якого заходу на будь-який смак.
Вам необхідно створити зелене футбольне поле з травою, організувати масштабний прийом іноземних гостей або грандіозний захід, де беруть участь зірки і знаменитості, або організувати своє особисте свято, щоб він був незабутнім? Тоді оригінальні та яскраві підлогові покриття в оренду саме те, що вам потрібно. За допомогою даної послуги ви зможете надати відчуття завершеності й неперевершеності, доповнивши дизайн інтер'єру в приміщенні, де заплановано захід.
Що таке підлогове покриття? Це один з найважливіших елементів декору приміщення і безпеки.
Якщо на підлозі слизьке покриття, щоб уникнути травматизму, іншим покриттям підлоги завжди необхідно мінімізувати ковзання. Ми пропонуємо в широкому асортимент різний ковролін і інші подібні килимові покриття, які внаслідок випадкового ковзання забезпечать ідеальну поверхню без ризику можливих форс-мажорів.
Пропонуємо оренду таких підложних покриттів як

- оренда і укладання червоної доріжки;
- оренда ковроліну;
- оренда огороджувальних стовпчиків;
- оренда штучного газону.

Послуга оренда червоної доріжки - це створення грандіозного заходу. Червона доріжка здавна вважалася незмінним атрибутом шику, тому багато організаторів подібних заходів користуються послугою прокат червоної доріжки, тим самим підкреслюючи статус заходу.
За допомогою послуги оренда ковроліну ви зможете створити дивовижний інтер'єр. Штучний ковролін - нетканий плетений ворс на гумовій основі, міцний і вологостійкий, який не втрачає колір і свій зовнішній вигляд. При намоканні штучний ковролін швидко сохне. Послуга оренда штучного ковроліну - це ідеальний варіант для масштабних заходів.
Вам необхідно створити в приміщенні футбольне поле? Послуга оренда штучного газону - ідеальне рішення даного питання. При цьому штучний газон зовсім не відрізняється від справжнього газону. Штучний газон виготовлений з міцних волокон, він дуже міцний, при вигинах і розтягненнях не ламається. Штучний газон прослужить вам досить довго.
Для того щоб розмежувати приміщення, виділити зону доступу і куди доступ заборонений допоможе послуга оренда огороджувальних стовпчиків. За допомогою даної послуги, навіть з невеликим бюджетом, ви зможете прикрасити і надати ефектність вашого заходу.
В даному розділі весь товар відповідає екологічним стандартам і нормам безпеки. Підлога прийнятні для використання як в приміщенні, так і на вулиці, оскільки виготовлені тільки з високоякісних матеріалів. Підложне покриття вважається ідеальним в разі, якщо воно максимально стійке до вологи, не слизьке, при будь-яких погодних умовах повинно зберігати первинний зовнішній вигляд. Для того, щоб створити умови ідеальної підлоги послуга оренда підложних покриттів задовольнить їх на 100%.
У цьому розділі ви зможете знайти від червоної доріжки до штучного газону. За допомогою даних послуг ви зможете створити яскраву атмосферу і підкреслити статус заходу. Також виконуємо такий вид роботи, як укладання підлогових покриттів.
На сьогоднішній день оренда підлогових покриттів користується особливою популярністю на офіційних прийомах і урочистостях, а також при організації особистих свят таких як День народження, весілля та інші.