Про компанію


Історія компанії «Стілець Напрокат» почалася в 2011 році з невеликого приміщення і 50 офісних стільців ISO. У міру отримання замовлень і співпраці з новими клієнтами ми з часом наростили свій асортимент. На сьогоднішній день ми володіємо великою різноманітністю меблів, який надаємо в оренду, щоб провести ваш захід зі 100% успіхом.

Наш колектив складається з молодих хлопців з почуттям відповідальності і порядності, повні бажання бути корисними своїм клієнтам.

Ми співпрацюємо з багатьма замовниками, відомими компаніями, партнерами і підрядниками. Основними нашими клієнтами були і залишаються:

кейтеринг

event компанії

телеканали

фотостудії

весільні агентства

рекламні агентства

приватні особи

Співпраця в цій сфері з іншими компаніями по всій Україні дозволили нам широко урізноманітнити послуги. Ми створили і об'єднали дві компанії в основних Event містах. Це Київ, а також Львів.

В даний час навіть не можна уявити організацію свята, дня народження або виїзних церемоній без послуги меблів на прокат. Ця послуга стала незамінним процесом при організації різного роду заходів. Мало хто може дозволити собі виділити час і масу коштів на виготовлення окремих одиниць меблів. «Стілець Напрокат» неодмінно подбає, щоб все необхідне обладнання було доставлено вчасно. Навіть такі малопомітні речі, як чохли на стільці, вішалки для гардероба, урни, все це і багато іншого ми надамо вам в необхідній кількості.

А як же виїзд на природу? Адже зараз модно і актуально відпочивати на свіжому повітрі. Тепер уявіть, скільки меблів з собою необхідно взяти для облаштування місця, та й незручно все це збирати по будинку, друзям, гаражу, шукати для цього місце в машині. Для організаторів починається головний біль з пошуком в одному місці пластикових стільців і столів, наметів, пледів, мангалів або атракціонів.

Все це можна знайти на нашому сайті. Ми допоможемо підібрати все, що вас цікавить, навіть визначитися з варіантами розташування та розстановки, поділитися своїм досвідом.

Ось частина того, чим ми зможемо бути Вам корисні:

У короткі терміни забезпечити технічну сторону будь-якої вечірки або свята;

допомога в організації дня народження, ювілею або будь-якого іншого заходу;

орендувати меблі для семінарів, тренінгів, конференцій;

облаштувати фотостудію або надати меблі для фотозони;

надати реквізит і меблі для проведення весільних церемоній, а також прикрасити фотозоні на весіллях будь-яких форматів;

надати інформацію, як оперативно організувати оренду меблів;

декорація і оздоблення приміщень, інтер'єру, для проведення заходів.

Ми пишаємося нашими клієнтами, подіями в яких ми побічно або безпосередньо беремо участь і маємо відношення до їх проведення, облаштування або оформлення. Зокрема ми брали участь в забудові Євро 2012, Inlet,, Grand Prix of Ukraine - етап чемпіонату світу "Формула 1" по швидкісних перегонів на воді (F1H2O) в Києві, Євробачення - 2017, Atlas Weekend та багатьох інших.

Співпрацюючи з нами, ви завжди зможете отримати чисту, справну і якісну орендну меблі в терміни і в зазначені вами місце.