Arrow
Arrow
Slider

Оберіть свій захід

 Конференція / Ділова зустріч

Завтра має відбутися ділова зустріч, а столів і стільців не вистачає? Бюджет не дозволяє відразу придбати 120 стільців? Ми пропонуємо вам заощадити ваш час і гроші, які виділені для проведення заходу.

 Пікнік

Збираючись за місто кожен з нас мріє про комфортний відпочинок. Але що робити якщо у вас не вистачає коштів на придбання нових меблів для пікніка?

 Вечірка

Для проведення корпоративної вечірки необхідна меблі. Оренда меблів для вечірки ідеально вирішить це питання. Ми пропонуємо вам широкий вибір меблів напрокат.

Пишаємося
нашими
клієнтами!

Оренда меблів в Києві

У нашому житті час від часу трапляються розважальні заходи, важливі події, фуршети або ювілеї. Ця подія починає гостро відчуватися в його напередодні. Адже доводиться бути організатором. Цей стан неминучості хочемо ми того чи ні. Всім знайоме як почуття змінюються від піднесеного про відсутність бажання, потім знову окрилює.

Найголовніша проблема придумати як. Навіть для себе не хочеться повторюватися як було в минулому році. Минулий раз, в іншого. Починається мозковий штурм. Перерахувавши на пальцях всіх тих, кого треба запросити - їх виявилося відчутно багато. Залежно від пори року гуляння можна провести на вулиці або в приміщення. Там і там треба всіх розсадити. Ось це дійсно легко зробити. Для цього існують компанії, як наша, що спеціалізуються на оренді меблів. Відчуваєте, як в думках стався клацання? Народилася ідея.

Давайте з вами розглянемо переваги. А їх дуже багато:

  • За допомогою взятих в оренду меблів можна недорого обставити будь-яке місце.
  • Дизайн дозволяє підібрати суворе рішення в офісному стилі, так і є меблі, виготовлені з дерева.
  • Не треба збирати її вроздріб. Вартість оренди навіть на кілька днів доступна кожному.

Меблі для офісу

Поговоримо тепер більш предметно. Останнім часом стало дуже популярно проводити навчальні тренінги довжиною від одного до декількох днів. До певного моменту ви підбираєте приміщення повністю всім укомплектоване. Але воно або дороге, або зайняте саме на вашу дату. Простіше знайти вільну зону. З просторим опенспейсом куди простіше. Навіть власники підуть вам на зустріч аби воно не простоювало.

Залишилося за малим, завезти меблі. Підійдуть навіть найпростіші офісні стільці і стіл, на якому розмітити свої матеріали. Завдання вирішена.

Меблі для виставки

Ситуація друга. Начальство терміново вирішує їхати на галузеву виставку. Ускладнимо ситуацію. Вона проводиться в іншому місті. Не перти ж все з собою. Швидше за все домовитися з тими, хто дає всі необхідні меблі в прокат. Та невелика ціна з лишком окупиться новими замовленнями.

Меблі для весілля

І нарешті ми підібралися до однієї з головних подій в житті. В ідеалі трапляється всього один раз. До весілля. Зараз його відзначають в більш сучасному європейському стилі. Це наші батьки відразу після РАГСу їхали відзначати продовження в задушливому заклад. Тоді були такі звичаї, такі можливості. Сучасне покоління віддає перевагу легкій, вільній атмосфері. Ще б пак, на вулиці потеплішало, настало літо, гріє тепле сонечко.

Вибір місця припав на заміський будинок з великою територією. На ній знаходиться басейн, озерце зі штучними фонтанами, горбатим колод мостом. Офіційна частина з будь-якого повинна початися в такому мальовничому місці. Рай для фотографа, а для вас емоції на все життя. При декоруванні використовують якомога більше натурального дерева, теплих тонів. Гостей розсаджують в два ряди, де незабаром пройдуть молодята під бурхливі оплески, щоб постати перед присутніми.

Компанія «Стілець на прокат» зможе впоратися, знайшовши кожному зручне місце. Довіртесь нам, і ми знайдемо вихід з будь-якої ситуації. Позбавте себе хоча б від частини турбот.

Перетворіть свої корпоративи дійсно в свято. Саме завдяки їм з'являються цікаві історії, знаходите нових друзів, переказуйте веселі історії минулих днів роками.