Лототрони


Кульки для розіграшів

Прокат куль для лототрону дозволить Вам проводити різноманітні розіграші, лотереї і конкурси з великою кількістю людей

Діаметр: 3.5 см
Колір: різнокольорові

5 грн/шт

Лототрон 9 літрів

Оренда лототрону дуже цікава і захоплююча річ. Майже кожен захід, будь воно серйознимсемінаром або радісною вечіркою може бути розведено захоплюючим розіграшем призів або подарунків. В даному випадку лототрон стане незамінним для Вас атрибутом.

Матеріал: ПВХ
Об'єм:

Довжина: 30см
Ширина: 20см
Висота: 22см

180 грн/доба

Лототрон 10 літрів

Ще один лототрон для проведення цінних або розважальних розіграшів. Він досить місткий, щоб в нього помістилися потрібну кількість куль, або паперових карток. Матеріал зроблений з прозорого пластика, так що всі глядачі будуть впевнені в чесності конкурсу.

Матеріал: ПВХ
Об'єм: 10л

Довжина: 35 см
Ширина: 25см
Висота: 27см

180 грн/сутки

Лототрон 15 літрів

Невеликий лототрон для проведення розіграшів серед різних заходів. Зроблений з прозорого акрилу. Якщо ви збираєте велику компанію, то спробуйте привернути їхню увагу азартом.

Матеріал: Пластик
Розміри: 380 * 170 * 190 мм
Вага: 1,7 кг

250 грн/сутки

Лототрон 25 літрів

Оренда лототрону допоможе Вам з легкістю провести будь-який розіграш призів і подарунків.

Матеріал: Пластик
Розміри: 580 * 270 * 290 мм
Вага: 2 кг

350 грн/доба

Лототрон 50 літрів

Великий лототрон досить легкий і зовсім простий в використання. Дана послуга "Оренда лототрону" легко підійде навіть дуже великій компанії, так як сам лототрон вміщує в себе близько 1000 карток з розмірів візитної картки.

Матеріал: Пластик
Розміри: 500 * 400 мм
Розміри дверькі: ширина 185 мм на 100 мм
Вага: 2 кг

600 грн/доба

Лототрон 100 літрів

Лототрон значних розмірів розрахований на проведення розигрешей перед великою аудиторією. Має абсолютно прозорі стінки виконані з акрилового пластику. У нього можна завантажувати як кульки у великій кількості, так і паперові конверти.

1200 грн/доба

Акваріум для розіграшів

Акваріум для розіграшів має теж призначення що і лототрон, тільки є більш компактним. Зроблений зі скла і виглядає відмінно при будь-яких умовах.

Матеріал: Скло
Об'єм: 10л

400 грн/доба

зіграш лотереї - відмінна ідея для будь-якого масового заходу. Відкриття магазину або філії, корпоратив, ярмарок, весілля, ювілей компанії - завжди є маса приводів влаштувати веселу і інтригуючу роздачу призів. А для неї вам варто взяти лототрон в оренду на сайті «Стілець Напрокат».

Для якого випадку стане в нагоді лототрон

Оренда лототронів знайде застосування на будь-якому святі, де збирається достатня кількість учасників або гостей.

  • На корпоративних заходах лотереї підвищують залученість членів колективу і згуртовують їх.
  • На весіллях, ювілеях, приватних вечірках розіграші призів будуть відмінною розвагою для гостей, приводом для малознайомих людей ближче пізнати один одного.
  • Також лотереї часто проводяться в рамках рекламних кампаній для підвищення впізнаваності брендів, залучення нових людей.
  • Окремий дуже важливий привід для оренди лототронів - благодійні лотереї на цілком офіційних заходах.

Чому варто взяти в оренду лототрон

Лотерея, яка проводиться на очах глядачів, викликає максимум довіри та інтересу. Вона буде чудово виглядати на сцені, і з неї вийде цікавий відеосюжет для хроніки або реклами. Щоб розіграш був видовищним і чесним, візьміть в прокаті лототрон. Він являє собою прозорий  барабан. У нього поміщаються картки, лотерейні квитки або кульки з номерами.

Лототрон - традиційний і обов'язковий атрибут лотерей. Ви можете спробувати обійтися складанням номерків «в капелюх» або генерацією випадкового числа на комп'ютері, але потрібного ефекту і уваги глядачів навряд чи досягнете. Тому, плануючи захід з лотереєю в Києві або іншому місті України, не забудьте взяти в оренду лототрон в на сайті «Стілець Напрокат».

Які лототрони можна орендувати в нашій компанії

Це просте обладнання, але важлива його цілісність, справність і видимість всього, що в ньому знаходиться, для глядачів. Отвір має бути вузьким, щоб тільки можна було просунути руку з кулею. Більшість моделей цілком виготовлені з прозорого пластика ПВХ. Але є і такі, у яких стінка з дверцятами затемнена. Це для того, щоб людина, що витягає кулю або квиток, не могла побачити вміст барабана.

Оренда лототрону недорога і нескладна справа. У «стілець Напрокат» ви можете отримати прямо в день торжества барабан для лотерей бажаної місткості і габаритів, повністю або частково прозорий. В наявності також є ефектний круглий акваріум, який можна використовувати для організації «роздачі слонів». Бажаєте, щоб було «зовсім як в Спортлото»? Тоді разом з лототроном, візьміть в оренду кулі з номерами.

У нашій компанії можна організувати прокат лототрону на добу і більше. Ціни і умови більш ніж лояльні, а на вибір є декілька моделей різного дизайну.

З обладнанням, декораціями і меблями від «Стілець Напрокат», ваше свято пройде на ура!