Як вибрати намет і облаштувати відпочинок

Шатер є ідеальним варіантом для заходів на свіжому повітрі, в будь-яку пору року. Сучасні намети, з цікавими дизайнерськими рішеннями, стануть родзинкою заходу будь-якого формату. Основні фактори, які необхідно враховувати при підготовці подібного заходу, описані нижче.

shatri stulnaprokat 1

 

1. Розмір намету
При виборі намету враховують кількість гостей і формат цього заходу. Залежно від цього, можна підібрати тент будь-яких форм і розмірів - від найменших до величезних павільйонів, де можуть розміститися тисячі гостей.

 

2. Якість конструкції
Шатер повинен бути виготовлений з щільного водовідштовхувального  матеріалу, мати надійні каркас і кріплення так, як головна його функція - забезпечення комфорту заходу проведеного на вулиці.

 

3. Зонування

Правильно спланований простір - ключ до розробки успішного проекту. Для початку розмежуйте простір на необхідну кількість зон. Цей, безумовно, найважливіший з моментів, необхідно продумати заздалегідь: як будуть стояти гостьові столи і де, відносно столів, розташуються сцена і танцпол. Варто продумати простір, який буде відведено обслуговуючому персоналу, артистам, фотографам і т.д. Оптимальним варіантом, в такому випадку, буде окремий намет

.

 

4. Внутрішнє облаштування шатра

Так, як дана конструкція не має фундаменту і встановлюється безпосередньо на землю, необхідно подумати про підлогове покриття. Це може бути модульне підлогове покриття, ковролін, штучний газон і т.д. Слід врахувати і погодні умови для тривалого, комфортного перебування в наметі. У холодний період часу актуальні всілякі обігрівачі, в спеку - кондиціонери.

шатры в аренду

 

5. Меблі в наметі
Приміщення, обладнане меблями, виглядає більш затишним і дозволяє гостям розміститися з більшим комфортом. Однак, необхідно пам'ятати, що габарити меблів повинні відповідати розмірам самого намету.

 

6. Освітлення
Правильне освітлення допоможе розставити акценти або створити відповідний настрій шляхом освітлення невеликих майданчиків і затемнення порожнього простору, якщо такий є. Також, даний ефект, може досягатися за допомогою свічок, світильників І.Д.

шатры в аренду

7. Декор
Простір подібних конструкцій дозволяє, в повній мірі, проявити винахідливість і нестандартність художнього задуму. Полотна, тканини, драпірування здатні миттєво перетворити простір.З усім розмаїттям конструкцій тентів, Ви можете ознайомитися на сайті компанії
 "Стул напрокат", в розділі "Тенты".